راهنمای خرید از مدل کالا

مدل کالا به عنوان واسطه در خرید از آمازون و دیگر سایت های پرطرفدار همچون ای بی ، علی بابا و علی اکسپرس ، با خرید کالا و انجام کار های ترخیص حمل آن به ایران باعث شده تا فرایند خرید از معروف ترین فروشگاه های جهانی به امری ساده و جذاب تبدیل شود. شما کاربران گرامی می توانید بدون داشتن حساب ارزی و فقط با چند کلیک ، محصول مورد علاقه خود را از میان میلیون ها کالای موجود در این فروشگاه ها انتخاب و با استفاده از کارت بانکی خود پرداخت را انجام و محصول را درب منزل خود تحویل بگیرید.

لازم به ذکر است خرید از مدل کالا محدود به این فروشگاه ها نمی باشد و مدل کالا توانایی خرید از هر وبسایت اروپایی و سایر وبسایت های معروف دنیا را داراست.

مراحل خرید از مدل کالا

در ابتدا نام محصول خود را به صورت انگلیسی و فارسی در سایت جستوجو کنید. در صورتی که محصول خود را در وبسایت پیدا نکردید کافیست برای محاسبه قیمت خرید و حمل محصول خود از “محاسبه گر قیمت” سایت استفاده کنید و پس از مشاهده قیمت نهایی ، برای ثبت سفارش روی گزینه درخواست خرید محصول کلیک کنید. همکاران ما در اسرع وقت برای تکمیل سفارش با شما تماس خواهند گرفت.

ثبت سفارش در مدل کالا

قیمت ثبت شده محصول در مدل کالا با محاسبه تمام ریز هزینه ها از جمله گمرک ، کارمزد و هزینه حمل به ایران محاسبه شده است. با این وجود ممکن است در زمان ثبت نهایی سفارش قیمت کالا تغییر یابد که این موضوع پیش از ثبت نهایی سفارش از طریق تماس تلفنی به اطلاع شما خواهد رسید و در صورت تایید شما ثبت سفارش محصول در وبسایت مرجع انجام می گردد.

در صفحه سبد خرید و پرداخت می توانید مجموع خرید خود و تعداد و مشخصات محصولاتی که انتخاب کرده اید را مشاهده کنید.

توجه داشته باشید تا زمانی که پرداخت موفقی از سمت شما صورت نگیرد ، رزروی بابت محصول در وبسایت ثبت نخواهد شد و امکان تغییر قیمت و یا اتمام موجودی محصول وجود دارد.

در صورتی که پیش از این در وبسایت ثبت نام کردید ، قبل از تکمیل پرداخت ، وارد حساب کاربری خود شوید و سپس ادامه مراحل ثبت سفارش را انجام دهید. در صورتی که حساب کاربری در وبسایت ندارید ، در طی مراحل سفارش به صورت خودکار حساب کاربری شما ایجاد و مشخصات ورود به ایمیل ثبت شده در هنگام ثبت سفارش ارسال خواهد شد.

با توجه به تحریم بودن ایران ، خرید از بسیاری از وبسایت های معروف و محبوب بین المللی همچون آمازون و ای بی برای کاربران ایرانی مقدور نیست و این وبسایت ها هیچ خدماتی به کاربران ایرانی ارائه نمیکنند. به همین منظور مدل کالا به عنوان یک واسطه کالا های مورد نیاز شما را خریداری و فرایند ترخیص و حمل آنن به ایران را انجام خواهد داد.

هزینه کالا ها طبق نرخ روز ارزی محاسبه و در نهایت هزینه حمل کالا به ایران و کارمزد مدل کالا به فاکتور نهایی اضافه می گردد.

کلیه سفارشات مدل کالا به صورت کاملا قانونی و از طریق گمرک وارد کشور می شود لذا امکان ثبت سفارش محصولات ممنوعه همچون اسحله ، مشروبات الکی ، لوازم قمار و سایر کالاهای ممنوعه نمی باشد. هم چنین با توجه به اینکه مدل کالا تمامی مرسولات خود را به صورت هوایی وارد کشور می کند امکان حمل کالاهایی که در حین ارسال مشکل ایجاد می کنند همانند وسایل اشتعال زا و … نمی باشد.

ما در اینجا به هر سوالی درباره فروش آنلاین خود پاسخ خواهیم داد.

شنبه تا پنج شنبه 08:00 تا 23:00 

از 1 تا 5 به این صفحه چه امتیازی می دهید ؟