ارسال بار از ایتالیا

حمل بار از ایتالیا | واردات از ایتالیا

ارسال بار از ایتالیا به ایران از جمله خدمات ویژه مدل کالا می باشد که به دلیل چهار وجهی بودن این مجموعه قابلیت حمل و ارسال تمامی بارها و کالاهای شما مسافران و تجار گرامی را به چهار صورت دریایی، هوایی، زمینی و ریلی از ایتالیا به تمام شهرهای ایران دارد.

مدل کالا در زمینه ارائه خدمات بار فرابری نوین در ایران بر اساس استانداردهای روز دنیا می باشد که با بهره گیری از مجموعه ای از متخصصین و کارشناسان مجرب صنعت حمل و نقل به طور خستگی ناپذیر جهت پیشبرد اهداف والای این مجموعه که مهمترین آنها رضایت مشتریان است در حال تلاش است.

ایتالیا را بیشتر بشناسیم

ایتالیا، یکی از کشورهای پیشرفته صنعتی عضو گروه 8 و اتحادیه اروپا و از جمله مهمترین کشورهای حوزه پولی یورو به حساب می آید. به همین دلیل ارسال بار از ایتالیا به ایران در چند سال اخیر مورد توجه قرار گرفته است.

ایتالیا هشتمین کشور در بین ده اقتصاد بزرگ جهان و چهارمین اقتصاد بزرگ اروپا به حساب می آید. اقتصاد ایتالیا دارای زیربناهای اقتصادی متنوع و گوناگونی است. بنابراین واردات از ایتالیا و حمل بار از ایتالیا به ایران نیز، به بخش های مختلفی اختصاص می یابد. بیشتر اقتصاد ایتالیا و تولید ناخالص داخلی این کشور مربوط به بخش خدمات است. اقتصاد ايتاليا بيشتر بر پايه شرکت های کوچک و متوسط با مالکیت خصوصی و خانوادگی استوار است.

ارسال بار هوایی از ایتالیا

ارسال بار هوایی از ایتالیا

بیشترین ارسال بارهای هوایی توسط مدل کالا از ایتالیا از دو شهر بزرگ رم و میلان صورت می گیرد. از جمله فرودگاه های معروف ایتالیا :

 1. فرودگاه میلانو مالپنسا (Milan–Malpensa Airport) فرودگاه بین‌المللی شهر میلان با کد یاتا MXP است که مقام اول ارسال  بار از ایتالیا را به خود اختصاص داده و شلوغ ترین فرودگاه ایتالیا از لحاظ جابجایی بار به حساب می آید. بیشترین پروازهای فرودگاه میلانو مالپنسا تا سال 2008 برعهده‌ی شرکت هواپیمایی آلیتالیا بود؛ اما از این سال به بعد شرکت هواپیمایی ایزی جت (easy Jet) جای آن را گرفته است.
 2. فرودگاه لئوناردو داوینچی– فیومیچینو (Fiumicino Airport) با کد یاتا FCO اصلی ترین فرودگاه بین المللی در شهر رم است.

این دو فرودگاه یعنی فرودگاه میلان و فرودگاه رم از مهمترین فرودگاه های ایتالیا می باشند که بیشترین حمل بار هوایی از ایتالیا را به خود اختصاص داده اند. همچنین فرودگاه بین المللی چمپینو (Ciampino International Airport ) با کد یاتا CIA و فرودگاه بین‌المللی لینیت ( Linate international airport) با کد یاتا LIN به ترتیب از دیگر فرودگاه های رم و میلان هستند که حمل بار هوایی از ایتالیا را انجام می دهند.

فرودگاه های زیاد دیگری نیز در شهرهای ایتالیا قرار دارند اما به دلیل توسعه صنعتی دو شهر میلان و رم فرودگاه های آنها به خصوص فرودگاه میلان از ترافیک بالایی برخوردار اند. مدت زمان حمل هوایی از ایتالیا بسته به نوع ایرلاین بین 3 الی 5 روز است. زمان حمل هوایی از ایتالیا بسیار کمتر از حمل زمینی و حمل دریایی از ایتالیا است که این از مزیت های حمل هوایی محسوب می شود.

ارسال بار هوایی از ایتالیا بیشتر مناسب کالاهایی با حجم و وزن کم (کمتر از 1500 کیلوگرم) می باشد چرا که از نظر هزینه حمل زمینی از ایتالیا و حمل دریایی برای تناژهای بالا مقرون به صرفه تر می باشند.

3 - 5

متوسط مدت زمان ارسال بار هوایی از ایتالیا

مناسب برای

کالاهایی با حجم و وزن کم

ارسال بار دریایی از ایتالیا

ارسال بار دریایی از ایتالیا

حمل دریایی بار از ایتالیا توسط مدل کالا از بنادر مختلفی صورت می گیرد. بندر جنوا، بندر لاسپزیا و بندر سستو سن جووانی از بنادر مهمی هستند که برای حمل دریایی از ایتالیا مورد استفاده قرار می گیرند.

ارسال بار دریایی از ایتالیا به صورت های زیر صورت می گیرد :

 1. فله ای (بالک)
 2. حمل خرده بار
 3. فول کانتینر

حمل بار دریایی از ایتالیا برای حمل کالاهایی با حجم زیاد (که می تواند بیشتر از 1500 کیلوگرم باشد) مقرون به صرفه است و هزینه حمل را برای تناژهای بالا بسیار کاهش می دهد. بنابراین، آن دسته از بازرگانانی که قصد واردات در حجم و اندازه زیاد را دارند، برای حمل بارشان بیشتر از روش های دریایی برای ارسال بار از ایتالیا استفاده می نمایند. حمل بار دریایی به سمت بنادر اصلی ایران، یعنی بندر شهید رجایی در بندرعباس، بنادر بوشهر و عسلویه صورت می گیرد. و سپس نسبت به ترانزیت کالا از بنادر به سمت شهرهای دیگر اقدام می شود.

1

متوسط مدت زمان ارسال بار دریایی از ایتالیا

مناسب برای

کالاهایی با حجم و وزن زیاد

ارسال بار زمینی از ایتالیا

ارسال بار زمینی از ایتالیا

کم هزینه ترین روش حمل بار از ایتالیا، حمل زمینی است. حمل بار زمینی از ایتالیا به دو روش فول تراک و خرده بار انجام می شود. اگر بار به مقدار زیادی باشد می توان آن را با یک یا چند تراک به صورت کامل و فول تراک حمل کرد و اگر حجم کالا کم باشد و بتوان آن را به صورت خرده بار حمل کرد از این روش استفاده می شود. با توجه به کم هزینه بودن این مسیر باید به مدت زمان مسیر هم توجه کنیم. مدت زمان حمل بار زمینی از ایتالیا به شرکت حمل کننده کالا و روش حمل بستگی دارد. در حمل بار زمینی از ایتالیا اگر بار به صورت فول تراک باشد زمان حمل بار بین 10 الی 12 روز و اگر به صورت گروپاژ باشد زمان حمل بین 15 الی 20 روز می باشد.

10 - 20

متوسط مدت زمان ارسال بار زمینی از ایتالیا

مناسب برای

تمامی کالا ها

از جمله موارد رایج ارسال بار از ایتالیا که توسط مسافرین و مهاجرین صورت میگیرد عبارتند از :
 1. ارسال بار لوازم خانگی
 2. ارسال بار غیر تجاری
 3. ارسال بار لوازم شخصی
 4. ارسال بار لوکس
 5. ارسال بار مجسمه
 6. ارسال بار کتاب
 7. ارسال بار شکستنی و …
حمل بار از ایتالیا

ارسال بار اکسپرس از رم ایتالیا

ارسال فریت بار و بار اکسپرس از رم ایتالیا

شهر رم پایتخت ایتالیا است و از نظر اقتصادی شهری فعال است، به طوری كه 8 درصد توليد ناخالص ملی كشور ایتالیا را در دست دارد. عمده فعاليت های اقتصادی در رم به دو بخش كارهای دولتی و توريسم تقسيم می شود و اغلب مردم شهر در اين دو بخش مشغول كار هستند. از ديگر صنايع مهم رم توليد انواع لباس، پارچه بافی، صنايع چاپ، صنايع غذايی، داروسازی، ماشين سازی و صنايع فلزی است. همچنين رم مركز صنعت فيلم سازی ايتاليا است و بانکداری یکی دیگر از فعاليت های مهم اقتصادی این شهر می باشد.

حمل بار گروپاژ از میلان ایتالیا

ارسال و حمل بار گروپاژ و بارهای فورواردری نمایشگاهی از میلان ایتالیا

میلان دومین و پر جمعیت ترین شهر بزرگ ایتالیا است. این شهر از نظر هنری بسیار غنی است، تاریخ و فرهنگی منحصر به فرد دارد و امروزه پایتخت تجارت، مد و موسیقی کشور ایتالیا به حساب می آید. بزرگ ترین طراحان مد ایتالیا سعی کرده اند تا در نزدیکی مرکز شهر و در چارسوق مد، بوتیک و مغازه ای برای خودشان دست و پا کنند. بازار سهام اصلی ایتالیا در این شهر است و همین امر باعث شده تا شرکت ها و موسسات مالی مهم ایتالیا سر از شهر میلان در آورند. هنر موسیقی این شهر آوازه ای جهانی دارد و بزرگترین نمایشگاه بین المللی اروپای جنوبی در شهر میلان واقع شده است، میلانی ها به این نمایشگاه بزرگ (فیه) می گویند.

میلان شهری تجاری، اقتصادی و مركز توليد كنندگان و همچنين زادگاه روشنفكران و هنرمندان بزرگ ايتاليا است. ميلان شهر مدرنی است و توسط صنايع حاشيه ای احاطه شده است. اين شهر دارای ساختمان های بلند مسكونی، اداری، تجاری و صنعتی زیادی است و یکی از مراکز فرهنگی، صنعتی و اقتصادی ایتالیا به حساب می آید. اما آنچه این شهر را معروف ساخته است طراحی صنعتی این شهر است.

ارسال بار سنگین از تورین ایتالیا

ارسال بارهای سنگین و فوق سنگین از تورین ایتالیا

این شهر با تلفظ تورینو یکی از شهرهای صنعتی شناخته شده ایتالیا است که صنایع اتومبیل ‌سازی فیات در آنجا قرار دارد. این شهر همچنین دارای طبیعت بی‌نظیری است.

ارسال اسباب منازل از ونیز ایتالیا

ونیز، شهری است در ایتالیا که به شهر کانال ‌ها مشهور است و به صورت جزیره‌های کوچکی است و خشکی‌ها به وسیله کانال ‌ها از هم جدا شده‌ اند و تردد در شهر به وسیله قایق صورت می‌گیرد که این ویژگی ها باعث شده تا آن را شهری بر روی آب بنامند.

محموله های تجاری ای که معمولا بیشترین سهم ارسال بار از ایتالیا به ایران را به خود اختصاص داده اند عبارتند از:

 1. ارسال بار جواهرات
 2. ارسال بار پوشاک
 3. ارسال بار اجزا و قطعات ماشین الات
 4. ارسال بار ماشین و دستگاه های مکانیکی
 5. ارسال بار اجزا و قطعات ماشین ظرف شویی
 6. ارسال بار مجسمه و نقاشی
 7. ارسال بار دستگاه های قاب گیری
 8. ارسال بار دارو
 9. ارسال بار طلا
 10. ارسال بار لوارم الکترونیکی
کالاهای صادراتی ایتالیا

عمده صادرات ایتالیا به کشورهای دیگر کالاهای نظیر ماشین آلات، وسایل نقلیه موتوری، تجهیزات حمل و نقل، مواد معدنی و فلزات غیر آهنی، مواد شیمیایی، پتروشیمی و الکتریکی، سرامیک، پوشاک و محصولات نساجی، نوشیدنی ها و مواد غذایی می باشند.

عمده‌ ترین اقلام وارداتی ایران از ایتالیا

ماشین‌ها و دستگاه‌ های مکانيکی، ماشين‌ های ریخته ‌گری، ماشين‌ آلات و دستگاه‌ های به ‌هم فشردن، شكل دادن يا قالب ‌گيری سوخت ‌های معدنی، موتورگيربکس آسانسور، داروها، ماشين‌ آلات برای پرکردن، بستن، درپوش گذاشتن يا درزگيری كردن بطری ‌ها، تلمبه‌ های گريز از مركز برای مايعات و مكمل‌های دارویی بیشترین کالاهایی بوده که به صورت واردات از ایتالیا به ثبت رسیده است.

سوالی دارید ؟!

همکاران ما در مدل کالا همه روزه از ساعت 8:00 الی 23:00 آماده پاسخگویی به سوالات و ابهامات شما همراهان گرامی می باشند.

تلفن تماس : 09368575310 - 05136202777

تلگرام و واتساپ : 09368575310

از 1 تا 5 به این صفحه چه امتیازی می دهید ؟